Jdi na obsah Jdi na menu
 


S čím už jsem marodil...

21. 8. 2007

Asi před půl rokem jsem byla s Pikem poprvé u doktora. Trápily ho malí červení broučkové, které měl snad na každém peříčku. Od zvěrolékaře jsme se dozvěděli, že se tito broučči živí částečkami peří, což jsem poznala už doma, protože při každém oklepání z Pikinky jakoby "sněžilo".

Takže pokud zjistíte u své andulky, že se podezřele často drbe a pořád se oklepává a pokud např po roztažení křídel uvidíte na peří červené broučky, nejspíš to budou právě tito parazité! V lékárně se dá koupit přípravek BIOKILL, díky kterému se těchto nevítaných hostů zbavíte do tří dnů! 100 ml lahvička stojí 159 Kč. Tento přípravek je vhodný jak pro ptactvo, tak i pro ostatní domácí mazlíky. Zabírá skoro na všechny parazity!:)


 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

může mít i horečku??

(anička, 18. 5. 2013 11:53)

Ahoj, může mít andulka horečku??? Jestli ano tak jak to pozním????

:/:/

(Věra, 1. 1. 2012 18:42)

Ahoj,moje andulka pořád se drží jenom zobáčkem a nestoupá na jednu nohu..mám strach protože se pak zadýchává a nemá čas napít se vody...nevím co mám dělat prosím poraďte!!

Nemoc

(Kikina, 14. 7. 2009 15:07)

Mojí andulce Pucki přestali(když byla mladší-teď je jí 8 měsíců) fungovat játra.Dali jsme jí totiž moc přípravku na odčervení.Naštěstí je už v pořádku.